Blog [Günce] Başlangıç

İnternet kullanıcısı tavan yaptı. Günümüzde herkes internet aracılığıyla birbirine bağlanıyor. İnsanımız sanalı / interneti sevdi. Güne internete girişle başlıyor, uyku saatine kadar bilgisayar başında ya da elinden mobil cihazını bırakmıyor. Gün boyunca anılarını paylaşıyor.

 Ne yazık ki sosyal paylaşım sitelerine üye girişi yaptıktan sonra anı, yemek ve giyim ile gezi paylaşımlarına ağırlık veriyoruz. Okumaktan / yazmaktan kaçınıyoruz.

 Gerçekte ise önümüzde bir tıkla bilgiye anında ulaşabileceğimiz Dünya olduğunu görmek istemiyoruz. Yalnızca eğlence ve zaman geçirmek için kullanıcıların sanalda yoğunlaştığına tanık oluyoruz. Günü gereksiz ve anlamsız olarak tüketmenin dışında yapılan doğru işlerin olduğunu vurgulamak gerekir.

EasyBlog 5


EasyBlog 5'in kullanımı hakkında temel bilgiler

Artık 7 den 77 ye herkes bir şekilde paylaşım ağının tutsağı olmuştur. Yalnız insanlarımızın aklından geçen sorular da vardır. Neden internette paylaşılan anılar, fotoğraflar zaman içerisinde yok olsun.

Kendilerine ait sayfaları / siteleri olsun, istiyorlar. İşte o aşama da teknik bilgi boşluğu karşılarına çıkıyor. Bir internet sitesini başkasına hazırlatmanın bütçelerini aşacağını sanıyorlar. İşte o düşüncede olan insanlarımıza yönelik Günce [Blog] kişisel siteleri ile tanışıyorlar. Kullanımı kolay sitelere yazı yazmaya başlıyorlar. Bu işten önemli kazanç sağlayanlar çıkıyor

EasyBlog 5 Alpha


EasyBlog 5'in kullanımı hakkında temel bilgiler

Merak kişiyi farklı bir Dünya'ya götürür. Dünya'da internet kullanıcısının sayısının her geçen gün arttığı düşünülürse ve o pastadan pay alanlar varsa siz neden o pastadan uzak kalıyorsunuz. Bir amacınız ve hedefleriniz vardır. Kişisel sayfanız amacınızı ve hedeflerinizi yaşama geçirmek için kapı açabilir. Web sitenizden para kazanmak, iş çağrısı almak, deneyimlerinizi yakınlarınızla paylaşmak zor değildir. Yeter ki adım atın. Arkası gelir. Günce [Blog] 'Kendi web sitesi olsun' düşüncesini taşıyan; Akademisyenler, öğrenciler, gazeteciler, fotoğrafçılar, hobi tutkunu ev hanımları ve diğerleri için kullanımı kolaydır.

"Kendi web siteni kendin yap" ya da sizler için hazırlanan sitelerde yazmaya başlayın. Kendinizi geliştirin. Yeterli gördüğünüz an kişisel web sitenizi yaparsınız! Sizlere sayfanızı hazırlamanız için yardımcı olurum. O amaçla Göç Yolu web sitesi hazırlandı. Akademik paylaşımlarınız ile günlük anılarınızı paylaşabileceğiniz sayfanız vardır. Göç Yolu sitesine üye girişi yapmanız yeterlidir.

Üye girişinden sonra makale ve anınızı nasıl yazmanız gerekir? İşte o konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm iki video kaydını paylaşıyorum. İçeriklerinizi yazma, içeriklerinize fotoğraf ve video eklenmesi aşama aşama gösterilmektedir. İçeriklerinizi yazabileceğiniz 1 (Boş) + 3 şablon vardır. Uygun olan şablonu seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Sorun yaşadığınızda iletişim sayfasından ulaşın. Ben yardımcı olmaya çalışırım.

Keyifli paylaşımlar

Konum

×
Bilgilendirin

Bloga abone olduğunuzda, sitede yeni yazı paylaşıldığı zaman size bir e-posta gönderilir!

Çoban Ateşi
 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun!
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Pazar, 14 Ağustos 2022

Güvenlik Kodu Görseli