İnternet kullanıcısı tavan yaptı. Günümüzde herkes internet aracılığıyla birbirine bağlanıyor. İnsanımız sanalı / interneti sevdi. Güne internete girişle başlıyor, uyku saatine kadar bilgisayar başında ya da elinden mobil cihazını bırakmıyor. Gün boyunca anılarını paylaşıyor.

 Ne yazık ki sosyal paylaşım sitelerine üye girişi yaptıktan sonra anı, yemek ve giyim ile gezi paylaşımlarına ağırlık veriyoruz. Okumaktan / yazmaktan kaçınıyoruz.

 Gerçekte ise önümüzde bir tıkla bilgiye anında ulaşabileceğimiz Dünya olduğunu görmek istemiyoruz. Yalnızca eğlence ve zaman geçirmek için kullanıcıların sanalda yoğunlaştığına tanık oluyoruz. Günü gereksiz ve anlamsız olarak tüketmenin dışında yapılan doğru işlerin olduğunu vurgulamak gerekir.

EasyBlog 5

EasyBlog 5'in kullanımı hakkında temel bilgiler

Artık 7 den 77 ye herkes bir şekilde paylaşım ağının tutsağı olmuştur. Yalnız insanlarımızın aklından geçen sorular da vardır. Neden internette paylaşılan anılar, fotoğraflar zaman içerisinde yok olsun.

Kendilerine ait sayfaları / siteleri olsun, istiyorlar. İşte o aşama da teknik bilgi boşluğu karşılarına çıkıyor. Bir internet sitesini başkasına hazırlatmanın bütçelerini aşacağını sanıyorlar. İşte o düşüncede olan insanlarımıza yönelik Günce [Blog] kişisel siteleri ile tanışıyorlar. Kullanımı kolay sitelere yazı yazmaya başlıyorlar. Bu işten önemli kazanç sağlayanlar çıkıyor

EasyBlog 5 Alpha

EasyBlog 5'in kullanımı hakkında temel bilgiler

Merak kişiyi farklı bir Dünya'ya götürür. Dünya'da internet kullanıcısının sayısının her geçen gün arttığı düşünülürse ve o pastadan pay alanlar varsa siz neden o pastadan uzak kalıyorsunuz. Bir amacınız ve hedefleriniz vardır. Kişisel sayfanız amacınızı ve hedeflerinizi yaşama geçirmek için kapı açabilir. Web sitenizden para kazanmak, iş çağrısı almak, deneyimlerinizi yakınlarınızla paylaşmak zor değildir. Yeter ki adım atın. Arkası gelir. Günce [Blog] 'Kendi web sitesi olsun' düşüncesini taşıyan; Akademisyenler, öğrenciler, gazeteciler, fotoğrafçılar, hobi tutkunu ev hanımları ve diğerleri için kullanımı kolaydır.

"Kendi web siteni kendin yap" ya da sizler için hazırlanan sitelerde yazmaya başlayın. Kendinizi geliştirin. Yeterli gördüğünüz an kişisel web sitenizi yaparsınız! Sizlere sayfanızı hazırlamanız için yardımcı olurum. O amaçla Göç Yolu web sitesi hazırlandı. Akademik paylaşımlarınız ile günlük anılarınızı paylaşabileceğiniz sayfanız vardır. Göç Yolu sitesine üye girişi yapmanız yeterlidir.

Üye girişinden sonra makale ve anınızı nasıl yazmanız gerekir? İşte o konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm iki video kaydını paylaşıyorum. İçeriklerinizi yazma, içeriklerinize fotoğraf ve video eklenmesi aşama aşama gösterilmektedir. İçeriklerinizi yazabileceğiniz 1 (Boş) + 3 şablon vardır. Uygun olan şablonu seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Sorun yaşadığınızda iletişim sayfasından ulaşın. Ben yardımcı olmaya çalışırım.

Keyifli paylaşımlar


Read More

Biz gönüllü bir topluluğuz.

BAĞLANTI KURUN!

Gelin ve topluluğumuza katılın. Yeni insanlar tanıyarak çevrenizi genişletin!
---
Çağdaş bir sosyal ağın tüm işlevlerine sahip güçlü bir ağ iletişim aracıdır; bu, hem başlangıç bilgisine sahip bir profesyonelin hem de bir site sahibinin kaynaklarını etkileşimli iletişim için uygun, anlaşılabilir ve ilginç bir yere dönüştürmesini sağlar.

Kullanıcılar mesaj alışverişi yapabilir, fotoğraf ve video ekleyebilir, arkadaş arayabilir, en son bilgileri alabilir, durumlarını ve düşüncelerini paylaşabilir, etkinlik ve tematik gruplar oluşturabilir.

Daha fazla bilgi edin

Göç yollarını keşfedin!

Sarıkeçili Yörükleri

Onlar, kıl çadırlarda oturan ve konup göçen Yörüklerdi.

Karakoyunlu Yörükleri

Onlar, kıl çadırlarda oturan ve konup göçen Yörüklerdi.

Karakeçili Yörükleri

Onlar, kıl çadırlarda oturan ve konup göçen Yörüklerdi.

 • 20

  Üyeler

  Göç Yolu

 • 3

  Eklentiler

  Günce - Forum - Topluluk

 • 180

  Fotoğraflar

  Galeri

Dedi ki!

Proje Paydaşları